Ekoelektro - Centrální vysavače, relaxační a masážní bazény
Centrální vysavače Agregáty Oxy 3 Oxy 3 Hepa

Agregát BEAM Oxy 3 Hepa

Centrální vysavače MiniVac Premium

Kdo by nechtěl mít doma malý výkonný vysavač, umístěný např. v kuchyni nebo koupelně na zdi, který by dokázal vysávat prach a nečistoty třeba v obývacím pokoji. Bez nutnosti táhnout za sebou celý agregát ma kolečkách, ničit si nábytek a neustále přemýšlet, jak dalekou cestu ještě elektrický kabel dovolí. Jediný přístroj, který vám toto umožní, je právě MiniVAC. Stabilně umístěný miniagregát a flexibilní ultralehká vysávací hadice v takové délce, aby dosáhla do všech koutů vašeho bytu zajistí, že váš úklid bude nejen pohodlnější, ale i rychlejší a efektivnější.

Agregát miniVAC využívá všech výhod a technických parametrů vysavačů centrálních a zároveò svým řešením ruší nutnost budování vzsávacího potrubí. Kdo oceòuje centrální vysavač pro jeho výkon, systém odsávání, antialergické účinky, tichý provoz či jednoduchost ovládání a zároveò nemůže z jakéhokoliv důvodu instalovat vysávací potrubí, pro toho je miniVAC ideálním řešením. Ideálním pro byt i malé rodinné domy.

Filtrační systém HEPA Velkou předností firmy BEAM je její důraz na kvalitu filtrů, montovaných do všech vysavačů. Využívá všech příležitostí, aby si stále upevòovala vedoucí místo na trhu. Neustále zdokonaluje parametry filtrů jako je účinnost, odlučivost prachových částic a trvanlivost v náročných provozních podmínkách. Pro tento typ vysavače použila specilální filtrační systém HEPA (High Efficiency Particulate Air) - jeden z nejmodernějších a nejúčinnějších systémů filtrace vzduchu. Spojuje i ty nejvyšší požadavky na úroveò filtrace, proto je vhodný i pro alergiky a pacienty s častými onemocněními horních cest dýchacích. Zadrží pyly, mikroorganismy, roztoče, bakterie i houbové výtrusy.

Model Oxy 3 Hepa
Napětí (V) 230/240
Příkon (W) 1400
Sací podtlak (kPa) 30
Vzduchový výkon (l/s) 54
Sací výkon (W) 554
Proud (A) 10
Tepelná ochrana Ano
Objem sáčku (l) 8
Hlučnost (dB) 68
Šířka x hloubka (mm) 460 x 310
Výška agregátu (mm) 440
Hmotnost (kg) 8
Cena bez DPH (Kč) 11.995,-
Při prodeji bez montáže DPH 20%, při prodeji s montáží DPH 10%.
KATALOGY

Katalog centrálních vysavačů - byty, rodinné domy

...ke stažení zde

Katalogy vysavačových zásuvek

...ke stažení zde

NOVINKY / AKCE

Speciální edice BEAM Fortis White

...více

WALLYFLEX - Seznamte se s novým sluhou

...více

Vysunovací hadice VROOM nově ve verzi MINI

Vysynovaci hadice VROOM MINI

...více

20 důvodu proč vysávat centrálními vysavači BEAM

...čtěte zde