Ekoelektro - Centrální vysavače, relaxační a masážní bazény
Centrální vysavače Novinky

Novinky

Co nabízí nové agregáty centrálních vysavačů BEAM Platinum?

GORETEX Filtr nejúčinnějsí technologie odlučování nečistot pomocí velkoplošného filtru, který byl vyvinut výhradně pro společnost BEAM. Je tak dosaženo dokonalejší separace nečistot. Účinnost této technologie dosahuje hodnot 99,7%.
ALPHASAN speciální antibakteriální přísada, účinná proti většině mikrooganismů. Je nanesena na vnitřní část prachového kanystru a slouží k eliminaci všech nebezpečných mikročástic, které by díky nepatrné velikosti mohly proniknout přes filtry do prachové nádoby. Ve spojení s technologií Goretex tvoří nejúčinnější systém likvidace alergenů, pylů a jiných nečistot, ohrožujících lidské zdraví.
SOFT START způsob spínání a ovládání agregátu, který zabraňuje proudovému nárazu při zapnutí. Chrání el. instalaci objektu před přetížením.
INFO PANEL poskytuje informace o průběhu vysávacího procesu. Je standartně montován do všech vyšších modelů agregátů firmy BEAM.
REGULACE nový způsob jak zpříjemnit a zjednodušit proces vysávání. Spojením agregátu Serenity 3.0 s novou hadicí Aspira je možné ovládat výkon motoru a tím i sílu sání podle potřeby.
BYPASS MOTOR nová konstrukce motoru agregátu znamená výrazné zvýšení sacího výkonu a to bez nutnosti zvyšovat příkon a tedy spotřebu el. energie. Nové motory znamenají předevsím úsporu pro uživatele a spokojenost z vyšší účinnosti a síly vysávání.
ANTI - VIBRATION nová konstrukce závěsného zařízení se schopností absorbovat veškeré vibrace a hluk v rámci běžného provozu centrálního vysavače. Eliminuje riziko přenosu těchto nežádoucích vlivů do stavební konstrukce objektu.
ATLIS konstrukční úprava agregátu, díky které je montáž agregátu variabilnější. V rámci montáže je možné jednoduše upravit pozici sacího otvoru, čímž je možné výrazně usnadnit napojení na vysávací potrubí bez ztráty výkonu.
ODHLUČNĚNÍ Pro dosažení co nejpříznivějších hodnot hlučnosti je nový agregát vybaven zcela novým odhlučněním krytu motoru. Nedá se tak již hovořit o hlučnosti agregátů BEAM, jejich běh lze již bez nadsázky označit termínem tichý chod.
ANTI - CARBON nový uhlíkový filtr, který je standartně montován pouze do agregátů BEAM chrání zdraví tím, že zachytává i ty nejjemnější částice, které se uvolňují při chodu motoru třením jdnotlivých součástí.
VARIABILITA firma BEAM myslí i na případy, kdy není nejvhodnější nečistoty sbírat přes velkoplošné filtry, ale je lepším řešením nahradit přechodně filtry papírovým sáčkem a zábranit tak jejich předčasnému a nadměrnému zanesení. Jedná se zejména o případy úklidu po malování, drobných stavebních úprav apod.
KATALOGY

Katalog centrálních vysavačů - byty, rodinné domy

...ke stažení zde

Katalogy vysavačových zásuvek

...ke stažení zde

NOVINKY / AKCE

Speciální edice BEAM Fortis White

...více

WALLYFLEX - Seznamte se s novým sluhou

...více

Vysunovací hadice VROOM nově ve verzi MINI

Vysynovaci hadice VROOM MINI

...více

20 důvodu proč vysávat centrálními vysavači BEAM

...čtěte zde