Ekoelektro - Centrální vysavače, relaxační a masážní bazény
Centrální vysavače Příslušenství Aspira

Příslušenství Aspira

Komplet Aspira je další novinkou ve výrobním programu firmy BEAM. Jeho hlavní předností je přímá kompatibilita s agregátem Serenity 3.0. Spojením tohoto agregátu a příslušenství Aspira vzniká komplet, který vnáší do pojmu vysávání zcela novou převratnou dimenzi komunikace mezi uživatelem na jedné straně a vysávacím kompletem na straně druhé.

Jedinečnost kompletu Aspira tkví právě v jeho schopnosti přenášet ovládací pokyny "na dálku" od uživatele k vysávacímu agregátu a přizpůsobovat tak některé jeho parametry aktuálním podmínkám při vysávání.

Celá vysávací sada Aspira byla od počátku vyvíjena komplexně tak, aby jednotlivé části příslušenství i v kombinaci s ostatními dokázaly splnit všechny myslitelné požadavky zákazníka. Proto také, kromě technických předností a technologických zlepšení, které jsou u firmy BEAM-ELECTROLUX již dlouhá léta samozřejmostí, odpovídá i nejmodernějším trendům¨z oblasti ergonomiky a designu.

Již jen takovou třešničkou na dortu je novinka v podobě diodového osvětlení u každého dílu příslušenství, která má zajistit, že ani ty nejméně přístupná a neosvětlená místa nezůstanou bez stoprocentní čistoty.

Hadice s ovládáním

Hadice s ovládáním je hlavní částí systému Aspira. Právě prostřednictvím ovládání na rukojeti hadice lze jednoduše měnit parametry vysávacího agregátu přímo během vysávání.

Univerzální kartáč

Nový univerzální kartáč Aspira na všechny druhy povrchů s novým kloubovým mechanismem a širokým záběrem nahradí několik druhů běžných kartáčů dodávaných s přenosnými vysavači. Pojezdová kolečka usnadňují pohyb kartáče po povrchu a maximálně zbyšují komfort vysávání.

Teleskopické trubky

Teleskopické trubky v designu Aspira mají nový systém pro pohodlnější zasouvání pohyblivé části jedním zmáčknutím pojistného tlačítka a vylepšenou konstrukci kontaktů pro dokonalé el. spojení všech ovládacích částí systému.

Oválný průřez trubek i všech ostatních segmentů umožňuje snadné spojení i rozpojení a zamezuje nežádoucímu protáčení.

Štěrbinová hubice

Zcela nová štěrbinová hubice nové konstrukce se stupňovitým zakončením, zvýšeným podtlakem a diodovým podsvícením do jakýchkoli špatně přístupných prostor.

Kartáče

Kartáče s různě dlouhými štětinami slouží k preciznímu čištění nejrůznějších druhů povrchů.

Prohlédnout výrobky Aspira
KATALOGY

Katalog centrálních vysavačů - byty, rodinné domy

...ke stažení zde

Katalogy vysavačových zásuvek

...ke stažení zde

NOVINKY / AKCE

Speciální edice BEAM Fortis White

...více

WALLYFLEX - Seznamte se s novým sluhou

...více

Vysunovací hadice VROOM nově ve verzi MINI

Vysynovaci hadice VROOM MINI

...více

20 důvodu proč vysávat centrálními vysavači BEAM

...čtěte zde