Ekoelektro - Centrální vysavače, relaxační a masážní bazény

Ekoelektro

  • cs

Vítejte, Přihlásit

AspiraJe zde 7 zboží.

Aspira
Komplet Aspira je další novinkou ve výrobním programu firmy BEAM. Jeho hlavní předností je přímá kompatibilita s agregátem Serenity 3.0. Spojením tohoto agregátu a příslušenství Aspira vzniká komplet, který vnáší do pojmu vysávání zcela novou převratnou dimenzi komunikace mezi uživatelem na jedné straně a vysávacím kompletem na straně druhé.

Jedinečnost kompletu Aspira tkví právě v jeho schopnosti přenášet ovládací pokyny "na dálku" od uživatele k vysávacímu agregátu a přizpůsobovat tak některé jeho parametry aktuálním podmínkám při vysávání.

Celá vysávací sada Aspira byla od počátku vyvíjena komplexně tak, aby jednotlivé části příslušenství i v kombinaci s ostatními dokázaly splnit všechny myslitelné požadavky zákazníka. Proto také, kromě technických předností a technologických zlepšení, které jsou u firmy BEAM-ELECTROLUX již dlouhá léta samozřejmostí, odpovídá i nejmodernějším trendům¨z oblasti ergonomiky a designu.

Již jen takovou třešničkou na dortu je novinka v podobě diodového osvětlení u každého dílu příslušenství, která má zajistit, že ani ty nejméně přístupná a neosvětlená místa nezůstanou bez stoprocentní čistoty.

Košík  

(prázdný)

Novinky

No new products at this time

KATALOGY

Katalog centrálních vysavačů - byty, rodinné domy

...ke stažení zde

Katalogy vysavačových zásuvek

...ke stažení zde

NOVINKY / AKCE

Speciální edice BEAM Fortis White

...více

WALLYFLEX - Seznamte se s novým sluhou

...více

Vysunovací hadice VROOM nově ve verzi MINI

Vysynovaci hadice VROOM MINI

...více

20 důvodu proč vysávat centrálními vysavači BEAM

...čtěte zde